ERX-1HJ8R2H
MFR.Part #
ERX-1HJ8R2H
JLCPCB Part #
C4314976
Package
SMD,9x5.6mm
Description
-55℃~+180℃ 1W 8.2Ω Metal Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% SMD,9x5.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS