ERTJZEP683F
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERTJZEP683F
JLCPCB Part #
C236285
Package
0201
Description
-40℃~+125℃ 0.3mm 0.3mm 0.6mm 1mW/℃ 33mW 4050K 4100K 68kΩ ±1% ±1% 0201 NTC Thermistors ROHS