ERJ-U12F7R50U
MFR.Part #
ERJ-U12F7R50U
JLCPCB Part #
C4020774
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 7.5Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS