ERA-8VPB9762V
MFR.Part #
ERA-8VPB9762V
JLCPCB Part #
C7183751
Description
-55℃~+155℃ 250mW 97.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS