ERJPA3J103V
MFR.Part #
ERJPA3J103V
JLCPCB Part #
C441897
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 150V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS