ERO-S2PHF3483
MFR.Part #
ERO-S2PHF3483
JLCPCB Part #
C19549207
Description
-55℃~+150℃ 250mW 348kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.7xL3.2mm Through Hole Resistors ROHS