ERA-8AED560V
MFR.Part #
ERA-8AED560V
JLCPCB Part #
C2143203
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS