ERJ-PA3D8061V
MFR.Part #
ERJ-PA3D8061V
JLCPCB Part #
C4219835
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.06kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS