ERJ-S1TD3481U
MFR.Part #
ERJ-S1TD3481U
JLCPCB Part #
C1712126
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.48kΩ 500V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS