ERJ-UP8J431V
MFR.Part #
ERJ-UP8J431V
JLCPCB Part #
C2116724
Description
-55℃~+155℃ 430Ω 660mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS