ERJ-P6WF3902V
MFR.Part #
ERJ-P6WF3902V
JLCPCB Part #
C4139056
Description
-55℃~+155℃ 39kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS