ERJ-3RBD8061V
MFR.Part #
ERJ-3RBD8061V
JLCPCB Part #
C4304113
Description
-55℃~+125℃ 100mW 8.06kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS