ERJ-UP8D14R0V
MFR.Part #
ERJ-UP8D14R0V
JLCPCB Part #
C2129021
Description
-55℃~+155℃ 14Ω 1kV 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS