ERJ-PA3F5233V
MFR.Part #
ERJ-PA3F5233V
JLCPCB Part #
C4289356
Description
-55℃~+155℃ 333mW 523kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS