ERJ-U08D14R0V
MFR.Part #
ERJ-U08D14R0V
JLCPCB Part #
C3987110
Description
-55℃~+155℃ 14Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS