ERJ-UP3F38R3V
MFR.Part #
ERJ-UP3F38R3V
JLCPCB Part #
C4041958
Description
-55℃~+155℃ 250mW 38.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS