EEE-HB1H3R3SR
MFR.Part #
EEE-HB1H3R3SR
Description
-40℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 27.2mA@10kHz 3.3uF 4mm 5.5mm 50V ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS