ERJ-PB6B9532V
MFR.Part #
ERJ-PB6B9532V
JLCPCB Part #
C2087893
Description
-55℃~+155℃ 200mW 95.3kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS