ERJUP3F1100V
MFR.Part #
ERJUP3F1100V
JLCPCB Part #
C544045
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS