25SEPF56M+TSS
MFR.Part #
25SEPF56M+TSS
JLCPCB Part #
C1579155
Package
Plugin,D6.3xL6mm
Description
-55℃~+105℃ 140mA@120Hz 2.5mm 25V 30mΩ 5000hrs@105℃ 56uF 6.3mm 6mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL6mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS