ERJ-UP8F59R0V
MFR.Part #
ERJ-UP8F59R0V
JLCPCB Part #
C2124742
Description
-55℃~+155℃ 1kV 59Ω 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS