ERJ-UP3F1073V
MFR.Part #
ERJ-UP3F1073V
JLCPCB Part #
C1869688
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS