ERJ-P08D1271V
MFR.Part #
ERJ-P08D1271V
JLCPCB Part #
C4104252
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS