ERA3AEB432V
MFR.Part #
ERA3AEB432V
JLCPCB Part #
C473238
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.3kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS