ERJ-UP3D3741V
MFR.Part #
ERJ-UP3D3741V
JLCPCB Part #
C1869819
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.74kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS