ERJ-U1TD1130U
MFR.Part #
ERJ-U1TD1130U
JLCPCB Part #
C1710198
Description
-55℃~+155℃ 113Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS