ERJ-6RQF1R1V
MFR.Part #
ERJ-6RQF1R1V
JLCPCB Part #
C20023514
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS