ERJ6ENF7873V
MFR.Part #
ERJ6ENF7873V
JLCPCB Part #
C416868
Description
-55℃~+155℃ 125mW 787kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS