ERJ-UP3D23R7V
MFR.Part #
ERJ-UP3D23R7V
JLCPCB Part #
C1869834
Description
-55℃~+155℃ 23.7Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS