ERJ6GEYJ271V
MFR.Part #
ERJ6GEYJ271V
JLCPCB Part #
C230642
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 270Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS