ERJU2RD4302X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJU2RD4302X
JLCPCB Part #
C543819
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS