EET-UQ2E471BA
MFR.Part #
EET-UQ2E471BA
Description
-40℃~+85℃ 2.954A@10kHz 2000hrs@85℃ 22mm 250V 35mm 423mΩ@120Hz 470uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS