ETQ-P3M100HFN
MFR.Part #
ETQ-P3M100HFN
JLCPCB Part #
C1332119
Package
SMD,6.5x6mm
Description
10uH 3.7A 5.5A 74.8mΩ AEC-Q200 Molded Inductor ±20% SMD,6.5x6mm Power Inductors ROHS