ERJ-2RKD13R3X
MFR.Part #
ERJ-2RKD13R3X
JLCPCB Part #
C4326680
Description
-55℃~+125℃ 13.3Ω 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS