ERJ-U1TF1270U
MFR.Part #
ERJ-U1TF1270U
JLCPCB Part #
C1862022
Description
-55℃~+155℃ 127Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS