ERA-8PPB3573V
MFR.Part #
ERA-8PPB3573V
JLCPCB Part #
C6191460
Description
-55℃~+155℃ 250mW 357kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS