ERJ-B1AJ301U
MFR.Part #
ERJ-B1AJ301U
JLCPCB Part #
C4341280
Description
-55℃~+155℃ 1W 300Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS