ERA-8KEB5113V
MFR.Part #
ERA-8KEB5113V
JLCPCB Part #
C20018059
Description
-55℃~+155℃ 250mW 511kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS