ERJ-U1TD11R5U
MFR.Part #
ERJ-U1TD11R5U
JLCPCB Part #
C1710073
Description
-55℃~+155℃ 11.5Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS