ERA-8VEB1430V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-8VEB1430V
JLCPCB Part #
C6613705
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 143Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS