ERA-8AED1472V
MFR.Part #
ERA-8AED1472V
JLCPCB Part #
C20016810
Description
-55℃~+155℃ 14.7kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS