ERJ-U1DF5R23U
MFR.Part #
ERJ-U1DF5R23U
JLCPCB Part #
C4032669
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 5.23Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS