ECW-FE2J224QD
MFR.Part #
ECW-FE2J224QD
JLCPCB Part #
C3789770
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 220nF 630V ±10% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS