ERJ-12NF51R1U
MFR.Part #
ERJ-12NF51R1U
JLCPCB Part #
C20019271
Description
-55℃~+155℃ 51.1Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS