ERJ-U1DF2R26U
MFR.Part #
ERJ-U1DF2R26U
JLCPCB Part #
C1861299
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.26Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS