TXD2SL-2M-12V
MFR.Part #
TXD2SL-2M-12V
Description
-40℃~+85℃ 110V@DC 12V 1A 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 4ms 4ms Silver + Gold Plated - Signal Relays ROHS