ERA-6VPB1541V
MFR.Part #
ERA-6VPB1541V
JLCPCB Part #
C4037988
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS