ERJ-U1DF24R9U
MFR.Part #
ERJ-U1DF24R9U
JLCPCB Part #
C4289937
Description
-55℃~+155℃ 24.9Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS