PS101QF1201T4E
MFR.Part #
PS101QF1201T4E
JLCPCB Part #
C2793492
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 1.2kΩ 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS