EEH-ZT1J560P
MFR.Part #
EEH-ZT1J560P
JLCPCB Part #
C1518232
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+125℃ 10.5mm 10mm 2.8A@100kHz 25mΩ 4000hrs@125℃ 56uF 63V ±20% SMD,D10xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS